Naše stání

Nabízíme vám naše zpevněné stání (stellplatz) v klidné lokalitě pod Ještědem. Pozemek je oplocen a naleznete na něm vše potřebné pro připojení vaší garzonky na kolečkách (voda, elektřina, odpad). Na pozemku lze ustájit 2 obytná auta v případě jedné rezervace. Z důvodu soukromí nenabízíme pro dva obytné vozy, pokud se dotyční neznají. Karavan lze umístit pouze jeden, druhé místo zabere auto. Samozřejmostí je také připravené zázemí pro volné chvíle – ohniště, pískoviště (07/2024). Místo je vhodné jako výchozí tábor pro výlety po Ještědsko-kozáckém hřbetě s přímou cestou na dominantu Liberce, Ještěd. Pokud se budete chtít dostat do centra Liberce, můžete využít nedalekou zastávku tramvaje. U nás si každý najde to, co ho baví.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na bezkempu.cz.

Vybavení

pitná voda – V blízkosti stání je k dispozici hadice napojená na obecní vodovod.

elektřina – V blízkosti stání je připojovací kiosek pro připojení 10A/220V.

Šedá voda (sprcha, umývání) – V místě stání je umístěna kanalizační trubka pro snazší vylití šedé vody. Podmínkou je mít vlastní hadici (cca 2 m dlouhou)! Jelikož je kanalizační potrubí napojené na septik, je nutné používat výhradně ekologické prostředky.

Chemické WC – lze vylévat POUZE při použití ekologické chemie (Stimex Camp Green, Campingaz InstaECO – green, aj.). Kanalizační potrubí je napojeno na septik.

Lokalita

 

Přesunout se na začátek